Świerk pospolity

 

ZŁOŻ ZAMÓWIENIE

 

Nasze choinki pochodzą z najlepszych plantacji, gdzie wykazuje się dbałość o prawidłowy rozwój drzew i ciągłość produkcji. Drzewa świąteczne z tych plantacji charakteryzują się prawidłowym pokrojem, dużą zdrowotnością i właściwym wybarwieniem igieł.
Nasze choinki pochodzą tylko z certyfikowanych plantacji, są zdrowe i nie posiadają oznak chorób grzybowych i występowania szkodliwych owadów. Drzewa charakteryzują się powtarzalnym wyglądem. Znakowanie choinek przeznaczonych do wycięcia odbywa się tylko przez wykwalifikowany personel.
Nasze choinki dostarczamy do wielu odbiorców, którzy ceniąc sobie gwarancję jakości, są przekonani dbałości o dobro klienta. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Śwerk pospolity
Picea Abies

Nasz rodzimy gatunek, toteż w tradycji bożonarodzeniowej najczęściej spotykane drzewo podczas świąt. Świerk pospolity to choinka o smukłej, proporcjonalnej budowie. W zależności od stanowiska, na którym drzewa wzrastają, gałązki mogą być mniej lub bardziej sztywne. Zielone igły osiągają dł. do 3 cm a ich żywiczny zapach roztacza się w całym domu. Takie drzewko świąteczne wytrzymuje w domach do 3 tygodni. Igły opadają po uschnięciu drzewa.

Rodzajklasarozmiar [cm]
cięteI150-200
cięteI200-250
cięteI250-300
cięteII150-200
cięteII200-250
doniczkaI60-100
doniczkaI100-160